sobota 12. května 2012

Fotohádanka č.9Je vůbec možné, že od poslední fotohádanky na tomto blogu uteklo už skoro tři čtvrtě roku? Od té doby se toho odehrálo tolik, že nebýt o tom záznamy na těchto stránkách, skoro by se zdálo, že to není možné. A za celou tu dobu ani jedna fotohádanka, takže se dá předpokládat, že pro zdejší nejnovější čtenářskou "generaci" to dnes může být premiéra. Ale premiéra to věru není, kdepak, vždyť už jde o devátou hádanku, která má pořád jedno a totéž znění: 
 
 
Co je podle vás vyfoceno na následujícím obrázku?Ti, co ještě dřívější fotohádanky pamatují, dobře vědí, že hádanka bez indicií není úplná, tak přikládám kromě fotografie i následující informace:

1. Fotka je dělaná v interiéru.
2. Fotografie byla převedena do černobílé podoby, nebylo ale třeba odbarvovat příliš.
3. Přestože se jedná o cizí předmět, který má zcela konkrétního vlastníka, neukradl jsem ho.
4. Předmět na fotce se v různých fázích svého životního cyklu různě obtížně fotí.
5. Kdybych vám popsal, jak je předmět těžký, stěžovali byste si, že je pro vás hádanka příliš snadná (a taky že je!).


Tak co, už víte? Pokud víte, pište do komentářů, pokud nevíte, popusťte uzdu fantazii a něco zajímavého si vymyslete. Když se netrefíte, nic neriskujete, protože v soutěži se tentokrát o žádné ceny nehraje. Řecká vína přechodně došla :-).

Správnou odpověď uvede jistě řada z vás dříve (hádanka je opravdu velmi jednoduchá), ale já ji sem připíšu až v neděli večer. Zatím přeji všem krásné víkendové dny.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za váš komentář a těším se zase brzy na shledanou.